влевовправо

Намет туристичний AlpenTent Solo1 Bivi Mink
- В наявності
- Код: 13783474320
6 966 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одномісний намет AlpenTent Solo 1 Bivi
Одномісний намет вагою всього 1 кг . Серія AlpenTent Ultralight
Компактні розміри в упаковці: 33 × 9 × 9 см .
Рама з міцного алюмінію товщиною 8 мм .
Довжина каркаса в складеному вигляді становить 33 см , що дозволяє упакувати намет практично в будь-яку сумку або рюкзак.
Водонепроникність 3000 мм (HH) з вогнезахисним покриттям і поліуретановим покриттям .
Водонепроникна підлога (HH) товщиною 5000 мм виготовлена з гладкого, легкого та міцного матеріалу Оксфорд .
Чотири регульовані відтяжки та міцні шпильки гарантують стабільність.
Два покриття вхідних клапанів - фіксована водонепроникність і москітна сітка для ще кращого контролю
Велика кишеня та гачок для освітлення та аксесуарів, люмінесцентні шнури та застібки-блискавки.
Темно-зеленого/оливкового кольору з чорними деталями, він забезпечить камуфляж у дикій природі та шикарний вигляд під час кемпінгу.
Експедиційний і надлегкий намет для авантюристів і мандрівників, людей, яким потрібне найлегше спорядження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ultralight |
| Кількість кімнат | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 6 966 ₴








