влевовправо

Намет туристичний Brunner Strato 2 A219
- В наявності
- Код: 15102400651
6 588 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
НАМЕТ ТУРИСТИЧНИЙ АВТОМАТИЧНИЙ STRATO 2 BY BRUNNER
Компанія Brunner вважається однією з провідних європейських компаній з виробництва товарів для активного відпочинку. Спираючись на цінні поради та інформацію, надану досвідченими клієнтами, Brunner постійно вдосконалює та готує продукцію найвищої якості.
Багато патентів, створених Brunner, свідчать про їхні винахідницькі таланти та інновації в туристичних продуктах.
ОПИС ПРОДУКТУ:
Виробник: Brunner
Модель: Strato 2
Автоматичний купольний намет
Кількість осіб: 2
Довжина: 210 см
Глибина: 140 см
Висота: 105 см
Водонепроникність: 1500 мм
Матеріал: поліестер
Матеріал з'єднання: скловолокно
Розмір обкладинки: 62 х Ø15 см
Діаметр штифта: 8,5 мм
Вага: 2,3 кг
Колір: зелено-сірий
В комплекті транспортний чохол
Код товару: BRU0102978N
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Завдяки спеціальній мотузковій технології цей намет встановлюється та готовий до використання за лічені секунди
Автоматична рамка з міцного склопластикового з'єднання
Вентиляція з двох сторін забезпечує комфорт під час кемпінгу
Має вхідні двері з москітною сіткою, застібається на блискавку
Водонепроникний матеріал
Всередині є кишеня для дрібниць і гачок для підвішування лампи
До намету йде чохол
Підлога виготовлена з водонепроникного ПЕ матеріалу
Швидкий і легкий монтаж і демонтаж намету
НАМЕТ ТУРИСТИЧНИЙ АВТОМАТИЧНИЙ STRATO 2 BY BRUNNER
Компанія Brunner вважається однією з провідних європейських компаній з виробництва товарів для активного відпочинку. Спираючись на цінні поради та інформацію, надану досвідченими клієнтами, Brunner постійно вдосконалює та готує продукцію найвищої якості.
Багато патентів, створених Brunner, свідчать про їхні винахідницькі таланти та інновації в туристичних продуктах.
ОПИС ПРОДУКТУ:
Виробник: Brunner
Модель: Strato 2
Автоматичний купольний намет
Кількість осіб: 2
Довжина: 210 см
Глибина: 140 см
Висота: 105 см
Водонепроникність: 1500 мм
Матеріал: поліестер
Матеріал з'єднання: скловолокно
Розмір обкладинки: 62 х Ø15 см
Діаметр штифта: 8,5 мм
Вага: 2,3 кг
Колір: зелено-сірий
В комплекті транспортний чохол
Код товару: BRU0102978N
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Завдяки спеціальній мотузковій технології цей намет встановлюється та готовий до використання за лічені секунди
Автоматична рамка з міцного склопластикового з'єднання
Вентиляція з двох сторін забезпечує комфорт під час кемпінгу
Має вхідні двері з москітною сіткою, застібається на блискавку
Водонепроникний матеріал
Всередині є кишеня для дрібниць і гачок для підвішування лампи
До намету йде чохол
Підлога виготовлена з водонепроникного ПЕ матеріалу
Швидкий і легкий монтаж і демонтаж намету
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRUNNER |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 6 588 ₴









