
Намет туристичний Coleman Cortes Octagon 8
- В наявності
- Код: 15522808068
25 358 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кемпінговий намет Coleman Cortes Octagon 8 на 8 місць сірий 2000019550 OS
Конструкція: Сталь, Іглу
Tropic - матеріал: поліестер з поліуретановим покриттям
Бренд: Coleman
Розміри: 396 x 396 x 208 см
Країна походження бренду: Німеччина
Тип рами: Внутрішня
Вага: 20,7 кг
Матеріал: поліестер, сталь, поліетилен
Водонепроникність: 2.000
Модель/код продукту: Cortes Octagon 8 2000019550
Підлога - матеріал: 100% ПЕ
Основний колір: сірий
Тип товару: Сімейний намет
Сезон: весна/літо
Кількість осіб: 8
Технології: WeatherTec™, Fire Retardant, дверні петлі
Москітна сітка: так
Проклеєні шви: так
Кількість спалень: 1
Розмір: Uni
Кемпінговий намет Coleman Cortes Octagon 8 на 8 місць сірий 2000019550 OS
Конструкція: Сталь, Іглу
Tropic - матеріал: поліестер з поліуретановим покриттям
Бренд: Coleman
Розміри: 396 x 396 x 208 см
Країна походження бренду: Німеччина
Тип рами: Внутрішня
Вага: 20,7 кг
Матеріал: поліестер, сталь, поліетилен
Водонепроникність: 2.000
Модель/код продукту: Cortes Octagon 8 2000019550
Підлога - матеріал: 100% ПЕ
Основний колір: сірий
Тип товару: Сімейний намет
Сезон: весна/літо
Кількість осіб: 8
Технології: WeatherTec™, Fire Retardant, дверні петлі
Москітна сітка: так
Проклеєні шви: так
Кількість спалень: 1
Розмір: Uni
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coleman |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Сірий |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 25 358 ₴
