влевовправо

Намет туристичний Coleman Rock Springs 4
- В наявності
- Код: 13668850393
13 931 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Coleman Rock Springs 4 4-місний кемпінговий намет зелений 2000038888 OS
Конструкція: скловолокно
Матеріал: поліестер з поліуретановим покриттям
позначка: Coleman
Ширина: 260 см
Країна походження бренду: Німеччина
Тип рами: Зовнішня
Вага: 6 кг
матеріал: поліестер, скловолокно, поліетилен
Вестибюль: Так
Водонепроникність: 3000
Довжина: 375 см
Модель/код продукту: Rock Springs 4 2000038888
Спальна площа: 210 х 250 см
Матеріал підлоги: 100% ПЕ
Провідний колір: Зелений
Сезон: цілий рік
Кількість людей: 4
Технології: WeatherTec™, Fire Retardant
Москітна сітка: так
Висота: 140 см
Проклеєні шви: так
Кількість спалень: 1
Розмір: Uni
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coleman |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Купол |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 13 931 ₴


