
Намет туристичний Coleman Coastline 3 Plus
- В наявності
- Код: 13668849971
13 175 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Coleman Coastline 3 Plus 3-місний кемпінговий намет зелений 2000038886 OS
Тунельна конструкція
Tropic - матеріал: поліестер з поліуретановим покриттям
Бренд: Coleman
Розміри: 440 х 200 х 155 см
Країна походження бренду: Німеччина
Тип рами: Зовнішня
Вага: 7,2 кг
Матеріал: поліестер
Вестибюль: Так
Водонепроникність: 3000
Модель/код продукту: Coastline 3 Plus 2000038886
Призначення: Туризм
Розмір спального місця: 220 х 200 см
Підлога - матеріал: 100% ПЕ
Основний колір: Зелений
Тип застібки: Блискавка
Сезон: весна/літо
Кількість осіб: 3
Технології: WeatherTec™, Fire Retardant
Москітна сітка: так
Кількість спалень: 1
Складові набору: кілки, поліестеровий чохол, натяжні шнури
Розмір: Uni
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coleman |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Тунель |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 13 175 ₴
