влевовправо

Намет туристичний Coleman Darwin 2
- В наявності
- Код: 13933232982
7 322 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Coleman Darwin 2 двомісний трекінговий намет сірий 2176903 OS
Країна походження бренду: США
Тип рами: Внутрішня
Водонепроникність: 3000
Модель/код продукту: Darwin 2 2176903
Конструкція: Іглу
Tropic - матеріал: поліестер з поліуретановим покриттям
Основний колір: сірий
Розміри: 160 х 260 х 110 см
Кількість спалень: 1
Сезон: цілий рік
Вага: 2,8 кг
Вентиляція: Так
Кількість осіб: 2
Площа спального місця: 2,9 м²
Підлога - матеріал: поліетилен
Технології: WeatherTec™, Fire Retardant, UVGuard™
Проклеєні шви: так
Розмір: Uni
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coleman |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Сірий |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 7 322 ₴

