влевовправо

Намет туристичний Costway NP10152GN
- В наявності
- Код: 13886650944
16 686 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
2-місний кемпінговий намет з ліжком 194 х 164 х 160 см
Наш двомісний намет - справжня насолода для любителів кемпінгу. Інноваційний набір складається з розкладного ліжка та прикріпленого до нього намету-іглу. Обидва елементи розташовані над землею, тому вам не доведеться хвилюватися про воду, нашестя мурашок і нерівності землі - підлога завжди буде сухою і зручною. Матрац надувається самостійно після повороту клапана. Намет складається з двох шарів - дихаючої внутрішньої структури та водонепроникного тропіку, який захистить вас від холоду та несприятливої погоди. Великий зручний клапан із застібкою-блискавкою забезпечує зручний вхід і вихід. Основу двоспального ліжка становлять ніжки зі сталевих профілів, з’єднаних хрестиком – їх міцна конструкція гарантує вантажопідйомність до 300 кг. Сумка на коліщатках полегшить транспортування комплекту та зберігання після сезону.
Намет на будь-який сезон: сітчасті вікна на кожній стіні забезпечують відмінну вентиляцію в спекотні дні. Зовнішній водонепроникний тропік створює додатковий шар, який зберігає тепло всередині та ефективно захищає від дощу та снігу.
Самонадувний матрац: як тільки ви відкриєте клапан, матрац надувається самостійно протягом 5-8 хвилин, заощаджуючи ваш час і зусилля. Він оснащений подушкою, тому вам не доведеться брати додаткову для комфортного сну.
Стійке ліжко на ніжках: двоспальне похідне ліжко зі сталевою конструкцією гарантує довгі роки використання. Його вантажопідйомність до 300 кг. Міцні ніжки тримають їх над землею, захищаючи від нашестя комах і води. Гачки і кілки підвищують його стійкість і стійкість до поривів вітру.
Сумка для транспортування: У комплект входить зручна сумка для транспортування вантажопідйомністю 25 кг. Його легко помістити в багажник і зберігати в будь-якому кутку, а завдяки двом коліщаткам і ручці легко перетягувати з одного місця в інше.
Продумані деталі: гачок під стелею намету дозволить вам повісити кемпінгову лампу, а на стіні ви знайдете кишеню для телефону. Ліжко можна використовувати як з наметом, так і без нього - простирадло з успіхом послужить водонепроникним утеплювачем, якщо ви ночуєте на самоті і любите дивитися на зірки, а взуття ви можете зручно зберігати в кишені внизу ліжка.
Пакет містить:
1 х двомісний намет
1 х ліжко для ніжок
1 x Tropic
1 х самонадувний матрац
1 х транспортна сумка
Конкретна інформація:
Код виробника: NP10152GN
Зелений колір
Матеріал: ПВХ, сталь, ПЕ, тканина Оксфорд, скловолокно
Вага: 20 кг
Розміри намету: 194 х 164 х 160 см
Розміри транспортної сумки: 98 х 47 х 25 см
Вантажопідйомність намету: 159 кг
Вантажопідйомність мішка: 25 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Costway |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Хакі |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 16 686 ₴



