влевовправо

Намет туристичний SoBuy OGS32-HG 86 x 193 x 160m
- В наявності
- Код: 15426725670
18 684 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намети 4 в 1 також ідеально підходять для коротких подорожей, для скаутів.
Підніміть намет над землею, і ви отримаєте спокій і тишу: більше ніяких незручних кемпінгових килимків!
Звичайно, намет забезпечує надійний захист від дощу, комах і сторонніх очей.
Розставте ніжки під великим навісом і насолоджуйтесь відпочинком.
Якісний надувний матрац із зручним текстилем і легким літнім додатковим спальником, комфорт сну. Ідеально підходить для теплих літніх ночей.
Сумка в комплекті для зручності транспортування.
Ідеально обладнаний для відпочинку під зірками.
Специфікація:
Розміри: довжина х 145 х висота 178 см.
Вага: прибл. 23,24 кг,
Матеріал: каркас: метал
намет: поліестер
Кемпінгове ліжко: виготовлене з міцної нейлонової тканини "Оксфорд".
У вартість включено: кемпінгове ліжко, тентовий дах, надувний матрац, спальний і надувний мішки (в комплекті з відповідними чохлами), електронасос, спальний мішок.
Великі двері та вікна на блискавці, закритий захист від комарів.
Установка:
Стан поставки: розібраний
Додається інструкція для легкого складання
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Основні | |
| Кількість входів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Хакі |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 18 684 ₴









