влевовправо

Намет туристичний EasyCamp Energy200 Compact
- В наявності
- Код: 13669212288
6 340 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Easy Camp Energy 200 Compact двомісний трекінговий намет сіро-темно-синій 120445 OS
Конструкція: Тунель
Tropic - матеріал: поліестер
Розміри: 265 x 125 x 100 см
Тип рами: Внутрішня
Вага: 2,35 кг
Вентиляція: Так
Водонепроникність: 2000
Модель/код продукту: Energy 200 Compact 120445
Розмір спального місця: 210 х 110 см
Підлога - матеріал: поліетилен
Основний колір: сірий
Сезон: весна/літо
Транспортні розміри: 43
Кількість осіб: 2
Технології: Вогнезахисні, Sleep-Tight
Проклеєні шви: так
Спальня: 1
Компоненти набору: водонепроникна сумка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Кількість входів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Тунель |
| Колір | Синій |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 6 340 ₴



