
Намет туристичний High Peak Nevada 3
- В наявності
- Код: 13534515556
6 664 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет High Peak Nevada 3
особливості:
Намет High Peak Nevada 3 на 3 особи.
Вентиляційні отвори та москітні сітки захистять нас від комах.
Проклеєні шви захищають нас від дощу та вітру.
Намет Nevada - ідеальна пропозиція для активних людей, які люблять спілкування з природою.
Технічні дані: Кількість осіб: 3 Водонепроникність: 3000 мм водяного стовпа
Покриття: 100% поліестер, проклеєні шви: скловолокно
Розміри: 180 х 210 (+ тамбур 80 см), висота 120 см.
Розміри в складеному вигляді: 51 х 15 см
Вага: 3,7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Кількість входів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Сірий |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 6 664 ₴
