влевовправо

Намет туристичний McKinley Family 40.5
- В наявності
- Код: 15706981238
12 614 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
McKINLEY Family 40.5 - комфортний 5-місний намет з великим спальним місцем і просторим тамбуром, з додатковим дахом. Ідеально підходить для кемпінгу під час відпустки. Висота намету дозволяє стояти вертикально, а додатковий бічний вхід полегшує активність в просторі намету.
Прикріплена тунельна структура намету полегшує встановлення та є вітростійкою . Він також пропонує багато простору та забезпечує зручну висоту.
У наметі є великий тамбур, де ми можемо легко зберігати свій багаж і готувати їжу. Спальна зона має великий вентиляційний отвір, який допоможе підтримувати оптимальну температуру і вологість всередині. Органайзери всередині дозволяють завжди мати під рукою дрібниці.
✅ Просторий 5-місний намет
✅Спальня, тамбур
✅ Каркас зі скловолокна
✅ Великі вентиляційні отвори
✅Внутрішній органайзер
✅Зовнішні розміри: 460 (довжина) x 320 (ширина) x 190 (висота) см
✅Розміри спального місця: 210 х 300 х 180 см
✅ Водонепроникність чохла: 2000 мм
✅ Водостійкість підлоги: 3000 мм
✅Вага: 12,3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | McKinley |
| Кількість спальних місць | 5 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Сірий |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 12 614 ₴







