влевовправо

Намет туристичний Mil-Tec - olive (14225990)
- В наявності
- Код: 12124611405
6 005 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Mil-Tec 2-місний з тамбуром - оливковий (14225990)
Тунельний намет , в якому легко розмістяться дві людини з багажем. Тент виготовлено з міцного поліестеру. Тканина водонепроникна 1000 мм/м2. Підлога намету виготовлена з поліетилену з водонепроникністю 3000 мм/м2.
Тамбур дозволяє зберігати багаж, велосипеди або облаштувати похідну кухню. У спальні можуть спати двоє дорослих.
У конструкції використовується каркас з міцного і легкого склопластику .
Технічні дані
Кількість осіб: 2
Кількість передсердь: 1
Матеріал підлоги: поліетилен, водонепроникність 3000 мм/м2
Тропічний матеріал: поліестер, водонепроникний 1000 мм/м2
Підлога в тамбурі: немає
Каркас: зовнішній
Матеріал каркаса: скловолокно
Розмір: 390 х 130 х 120 см
Розміри спальні: 210 х 120 х 105 см
Вага: 3700 г
Виробник: Mil-Tec, Німеччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Оливковий |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 6 005 ₴

