влевовправо

Намет туристичний Outsunny A20-052
- В наявності
- Код: 15536958856
14 785 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наш кемпінговий намет Outsunny — гарне рішення, коли вам потрібно більше місця. Завдяки своїм містким розмірам має 2 окремі спальні камери, що забезпечує комфортні умови для 4-8 осіб. Розстебнувши їх, можна створити одну велику спальню. Наш просторий намет Outsunny — чудовий тимчасовий готель для кемпінгу, походів або фестивалів. Легкий каркас зі скловолокна забезпечує чудову стійкість. Проте поліефірна тканина з водонепроникністю 2000 мм забезпечує чудовий захист від погодних умов. Водонепроникний, місткий і універсальний. Це робить намет ідеальним для кемпінгу.
· Просторий кемпінговий намет на 4-8 осіб · 2 окремі спальні кабіни з великим входом · Поліестерова тканина з водонепроникністю до 2000 мм забезпечує оптимальну стійкість до погодних умов; · Оптоволоконні стовпи забезпечують відмінну стійкість · 16 кілочків і 10 кріпильних смуг ефективно затягують намет;
· Матеріал: поліестер, скловолокно · Загальні розміри: довжина 410 х висота 225 см; · Розміри входу: ширина 156 х висота 93 см · Водонепроникність: 2000 мм водяного стовпа · Вага нетто: близько 15 кг;
· 1 х кемпінговий намет · 16 х кілків· 10 х мотузок;
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Основні | |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Зелений |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 14 785 ₴





