влевовправо

Намет туристичний Outsunny А20-056
- В наявності
- Код: 15536962303
6 911 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо ви шукаєте надійного супутника для активного відпочинку, ви не можете проігнорувати наш намет Outsunny. Технологія Quick-up дозволяє швидко встановлювати та складати, що робить намет зручнішим у використанні та легшим у зберіганні, ніж класичний швидкий намет. Теплоізоляція, захист від ультрафіолету, стійкість до погодних умов, хороша вентиляція та світлопроникність роблять його ідеальним наметом для будь-якої пори року. Вирушати у наступну пригоду без цього двостінного намету було б великою помилкою!
· Просторий шестикутний намет для кемпінгу · Простий дизайн, ідеальний для початківців; · Подвійні стінки для кращої ізоляції; · 2 протилежних входу для зручності вхід і вихід · Сітчасті вікна у внутрішньому наметі забезпечують хорошу циркуляцію повітря та запобігають потраплянню комах; · Спальна кабіна з 2 внутрішніми кишенями для безпечного зберігання вашого мобільного телефону, окулярів і т.д. · 12 кілочків і 6 відтяжок для високої стійкості; ПРИМІТКА: цей намет не призначений для екстремальних погодних умов. Не використовуйте його під час сильного вітру, дощу чи снігу.
· Матеріал: поліестер, склопластик; · Колір: помаранчевий + синій · Вага: 4,4 кг · Загальні розміри: Ш 280 х В 170 см; · Розміри одинарних дверей: Ш124 х В101 см (всередині), Ш124 х В101 см (зовнішні) · Розміри для вентиляційного вікна: ширина 68 х висота 46 см;
· 1 х намет · 6 х мотузок, 12 х кілочків · 1 х чохол;
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Основні | |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Помаранчевий |
- Ціна: 6 911 ₴




