влевовправо

Намет туристичний Peme Taurus 3
- В наявності
- Код: 15213868721
6 858 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туристичний намет Peme Taurus 3
Розміри намету: 380 x 220 x 120 см (Д x Ш x В)
Розміри спальні: 180 х 210 х 120 см
Довжина тамбура: 80 + 80 см
Кількість осіб: 3
Вага: 5 кг
Матеріал: поліестер 70D/190T
Водостійкість : 4000 мм H2O
Матеріал спальні: дихаючий поліестер
Матеріал підлоги: поліетилен
Водостійкість підлоги: 6000 мм H2O
Каркас: склопластик 8,5 мм
Набір кідків і зав'язок
Розміри після упаковки: 62 х 14 х 14 см
Переваги
2 входи покращують повітропроникність і полегшують вентиляцію
Великий тамбур для зручного зберігання речей
2 входи в тамбур
Москітні сітки на вході в спальню захищають від комах
Кишені в спальню для телефону, гаманця, ліхтарика
2 вікна з шторами в спальні
Водонепроникний щит і ґрунтовий щит
Дихаючий матеріал в спальні
Міцний і гнучкий каркас
Тримач для стельового світильника
Швидко та легко налаштувати
Зручне транспортування в чохлі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Peme |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Сірий |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 6 858 ₴







