влевовправо

Планетарний міксер Ariete 1588/07 Classica 2400W
- В наявності
- Код: 15261391676
7 199 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Планетарний міксер в стилі Classica від Ariete - відмінний вибір для людей, які шукають практичне та естетичне рішення для свого будинку. Пристрій оснащений потужним двигуном з максимальною потужністю 2400 Вт, який ідеально підходить для найскладніших завдань. Металева чаша об'ємом 5,5 л з набором з 3 наконечників дозволить легко приготувати відразу велику порцію тіста або збитих білків або вершків.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
Потужність: 1200 Вт (макс. 2400 Вт)
Контроль потужності: ✔
Обороти в хвилину: діапазон від 30 до 172 об/хв
Швидкість: плавно регулюється
Функція легкого запуску: ✔
Імпульсна робота: ✔
Протиковзкі ніжки: ✔
Замок безпеки: ✔
Перемикач увімк./вимк.: ✔
Аксесуари в комплекті: наконечник для змішування, вінчик, гак для замішування, захист від бризок
Ємність: 5,5 л
Довжина: 42,5 см
Ширина: 28,5 см
Висота: 38,5 см
Вага: 6,16 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariete |
| Кількість насадок | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд обладнання | Тестомес |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна споживана потужність | 1000 Вт |
| Номінальне напруження | 220 В |
| Об'єм дежі | 4.5 л |
| Тип міксера | Планетарний |
- Ціна: 7 199 ₴



