
Планетарний міксер FAMAG Griletta IM5/10V
- В наявності
- Код: m000002
67 699 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міксер спіральний FAMAG IM 5/10V GRILLETTA - універсальна машина для замішування тіста різних видів. Завдяки регульованій швидкості він підходить для твердого або м’якого тіста, такого як хліб, піца, печиво, тощо, а також тіста з високим рівнем гідратації, такого як піца для випікання, Romana Pinsa, тісто без глютену та тісто на основі переваг.
Найвища якість за розумною ціною
Розроблена та виготовлена як велика тістомісильна машина, IM5 підходить як для домашнього, так і для професійного використання. Завдяки надзвичайно точним і надійним механізмам машина працює тихо, має низьке енергоспоживання і не потребує обслуговування.
Зроблено на 100% в Італії
25 років традиції
FA.MAG Contrada Brugatta в Марина-ді-Монфорте (Мейн) протягом 25 років створює міцне та надійне обладнання з використанням найпередовіших доступних технологій. Народжена за ідеєю Джузеппе Грілло, компанія поширює свою продукцію по всьому світу. Легкі та прості у використанні спіральні міксери GRILLETTA призначені як для домашнього, так і для професійного використання. Вони забезпечують професійні результати за розумною ціною.
Технічні параметри
• Міцна ланцюгова передача.
• 10 рівнів регулювання швидкості
• Сталева конструкція великого калібру.
• Фарбування нетоксичними харчовими епоксидними порошками.
• Чаша, спіраль і кришка з нержавіючої сталі.
• Максимальна місткість тіста: 5 кг (борошно + вода)
• Мінімальна місткість тіста: 1 кг (борошно + вода)
• Зроблено в Італії
Розміри змішувача (ДхШхВ): 450х250х430 мм
Вага: 27 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Завантаження тесту | 5 кг |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Fast-food |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | Мережа 220 В |
| Стан | Нове |
| Тип міксера | Стаціонарний |
- Ціна: 67 699 ₴
