Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійний спіральний міксер Massima M40 призначений для тіста з високою гідратацією, підходить для професійного використання в піцеріях, пекарнях і кондитерських. Місткість тіста 40 кг (55 літрів), швидкість з електронним регулюванням від 90 до 280 об/хв, цифровий годинник.
Mecnosud - інновації та італійська якість
Понад сорок років досвіду сім'ї Інгрізано в механічних конструкціях для харчової промисловості робить Mecnosud однією з провідних компаній у секторі обладнання для громадського харчування.
Сучасна фабрика, оснащена новітніми технологіями, внутрішнє управління всім виробничим циклом і увага до якості продукції та обслуговування клієнтів є основою успіху компанії на основних вітчизняних і зовнішніх ринках.
Зроблено на 100% в Італі
Надійний професіонал
Професійний спіральний міксер Mecnosud Massima M40 - це пристрій, який поєднує потужність і ефективність з низьким енергоспоживанням і дуже низьким рівнем шуму. Це нове покоління пристроїв, створених для професіоналів, яким потрібні найкращі рішення.
Mecnosud — це безкомпромісні машини, які просто працюють.
• Ємність для тіста 40 кг (55 літрів)
• Цифровий регулятор швидкості з 15 положеннями, від 90 до 280 об/хв
• Цифровий годинник, що дозволяє програмувати час замішування
• Чаша з напівсферичним дном, оптимальна для тіста для піци та хліба
• Контурний стрижень для тіста зі скребком для збору тіста з дна чаші
• Ремінна передача для максимальної надійності та тиші
Найякісніші матеріали
Машина, повністю виготовлена з нержавіючої сталі, підходить для приготування різних видів тіста, особливо підходить для м’якого тіста, такого як хліб, піца та п’яда. Конструкція, покрита стійкою до подряпин епоксидною порошковою фарбою - захисний мікровимикач на захисній сітці з нержавіючої сталі. Усі деталі, які контактують з тістом, виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі.
Технічні параметри
• максимальна маса готового тіста 40 кг
• мінімальна кількість тіста 4 кг
• кількість оборотів в хвилину: 90 - 280
• Час підготовки менше 15 хвилин
• таймер, що дозволяє встановити бажаний час замішування тіста
• ємність бака 55 л
• Ремінна передача
• потужність двигуна 2,2кВт
• Блок живлення V230 / 50-60 / 1
• Запобіжний мікровимикач "CE"
• вага пристрою 148 кг
• розміри 900 х 874 х 540 мм
• розміри чаші 500х300 мм
• Сертифікат CE
Відеоогляд https://www.youtube.com/watch?v=mR_UHpHlkRU
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mecnosud |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Завантаження тесту | 40 кг |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Fast-food |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | Мережа 220 В |
| Стан | Нове |
| Тип міксера | Стаціонарний |
- Ціна: 323 099 ₴




