Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виріб на замовлення. Термін очікування 14 днів.
Лопатевий міксер - ідеальна машина для приготування тіста для піцерій і кондитерських, які вимагають найвищої якості. Використання системи подвійних рукавів дозволяє забезпечити ідеальну аерацію тіста. Ємність 7 кг (10 літрів)
Mecnosud - інновації та італійська якість
Понад сорок років досвіду сім'ї Інгрізано в механічних конструкціях для харчової промисловості робить Mecnosud однією з провідних компаній у секторі обладнання для громадського харчування.
Сучасна фабрика, оснащена новітніми технологіями, внутрішнє управління всім виробничим циклом і увага до якості продукції та обслуговування клієнтів є основою успіху компанії на основних вітчизняних і зовнішніх ринках.
Зроблено на 100% в Італії
Безкомпромісна якість
Лопатевий міксер Mamy Tuffantina T7 - ідеальна машина для приготування тіста для піцерій і кондитерських, які вимагають найвищої якості. Використання системи подвійних рукавів дозволяє забезпечити ідеальну аерацію тіста.
• Ємність для тіста 7 кг (10 літрів)
• Регулювання швидкості 35-80 рухів/хв
• Цифровий годинник, що дозволяє програмувати час замішування
• Чаша з напівсферичним дном, оптимальна для тіста для піци, хліба та солодкої випічки
• Використання системи з подвійною рукою забезпечує ідеальну аерацію тіста.
Технічні параметри
• максимальна вага готового тіста 7 кг
• мінімальна кількість тіста 1 кг
• кількість рухів в хвилину: 35 - 80
• Час підготовки менше 15 хвилин
• таймер, що дозволяє встановити бажаний час замішування тіста
• ємність бака 10 л
• потужність двигуна 0,5кВт
• Блок живлення V230 / 50-60 / 1
• Запобіжний мікровимикач "CE"
• вага пристрою 52 кг
• розміри 370 х 510 х 695 мм
• Сертифікат CE
Відеоогляд https://www.youtube.com/watch?v=6pnIn2iLdmA
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mecnosud |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд обладнання | Тестомес |
| Завантаження тіста | 7 кг |
| Номінальне напруження | 220 В |
| Харчування | Мережа 220 В |
| Сфера використання | Fast-food |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Тип управління | Електромеханічне |
| Колір корпусу | Бежевий |
- Ціна: 244 750 ₴



