Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виріб під замовлення. Термін очікування 14 днів.
Вилковий міксер — ідеальна машина для приготування ніжного тіста. Завдяки спеціальній конструкції інструменту та чаші можна швидко отримати добре розпарене тісто без його перегріву. Ємність 7 кг (10 літрів)
Mecnosud - інновації та італійська якість
Понад сорок років досвіду сім'ї Інгрізано в механічних конструкціях для харчової промисловості робить Mecnosud однією з провідних компаній у секторі обладнання для громадського харчування.
Сучасна фабрика, оснащена новітніми технологіями, внутрішнє управління всім виробничим циклом і увага до якості продукції та обслуговування клієнтів є основою успіху компанії на основних вітчизняних і зовнішніх ринках.
Зроблено на 100% в Італії
Безкомпромісна якість
Вилковий міксер Mamy Forcellina F7 - ідеальна машина для приготування ніжних тістечок. Завдяки спеціальній конструкції інструменту та чаші можна швидко отримати добре розпарене тісто без його перегріву. Ємність 7 кг (10 літрів)
• Ємність для тіста 7 кг (10 літрів)
• Регулювання швидкості 22-50 об/хв
• Годинник, що дозволяє програмувати час замішування
• Чаша з напівсферичним дном, оптимальна для найніжніших тортів
• Використання виделкового міксера дозволяє домогтися ідеальної аерації тіста та отримання ідеально однорідної консистенції.
Технічні параметри
• максимальна вага готового тіста 7 кг
• мінімальна кількість тіста 1 кг
• кількість рухів в хвилину: 22 - 50
• Час підготовки менше 15 хвилин
• таймер, що дозволяє встановити бажаний час замішування тіста
• ємність бака 10 л
• потужність двигуна 0,5кВт
• Блок живлення V230 / 50-60 / 1
• Запобіжний мікровимикач "CE"
• вага пристрою 44 кг
• розміри 335 х 505 х 565 мм
• Сертифікат CE
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mecnosud |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Завантаження тесту | 7 кг |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Fast-food |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | Мережа 220 В |
| Стан | Нове |
| Тип міксера | Стаціонарний |
- Ціна: 244 700 ₴


