влевовправо

Планетарний міксер Mecnosud IM25D
- В наявності
- Код: m000128m8w25
136 999 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виріб під замовлення. Термін очікування 14 днів.
Професійний спіральний міксер Massima IM25D призначений для тіста з високою гідратацією, підходить для професійного використання в піцеріях, пекарнях і кондитерських. Місткість тіста 22 кг (33 л), міцний ланцюговий привід, потужний трифазний двигун, таймер.
Mecnosud - інновації та італійська якість
Понад сорок років досвіду сім'ї Інгрізано в механічних конструкціях для харчової промисловості робить Mecnosud однією з провідних компаній у секторі обладнання для громадського харчування.
Сучасна фабрика, оснащена новітніми технологіями, внутрішнє управління всім виробничим циклом і увага до якості продукції та обслуговування клієнтів є основою успіху компанії на основних вітчизняних і зовнішніх ринках.
Зроблено на 100% в Італії
Надійний професіонал
Спіральний міксер IM25D - ідеальний пристрій для використання в піцеріях, кондитерських і пекарнях.
• Ємність для тіста 22 кг (33 літри)
• Дві швидкості
• Аналоговий годинник, що дозволяє програмувати час замішування
• Сталева чаша, спіраль і вал виготовлені з міцної високоякісної нержавіючої сталі.
• Захисна кришка виготовлена з нержавіючої сталі.
• У системі ланцюгової передачі використовується мотор-редуктор.
• Конструкція виготовлена з товстої нержавіючої сталі.
• Для фарбування використовувалися тільки нетоксичні порошкові фарби, призначені для контакту з харчовими продуктами.
• Електрична система та пристрої безпеки відповідають європейським стандартам.
Найякісніші матеріали
Машина, повністю виготовлена з нержавіючої сталі, підходить для приготування різних видів тіста, особливо підходить для м’якого тіста, такого як хліб, піца . Конструкція, покрита стійкою до подряпин епоксидною порошковою фарбою - захисний мікровимикач на захисній сітці з нержавіючої сталі. Усі деталі, які контактують з тістом, виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі.
Технічні параметри
• максимальна вага готового тіста 22 кг
• мінімальна кількість тіста 4 кг
• таймер, що дозволяє встановити бажаний час замішування тіста
• ємність бака 33 л
• ланцюгова передача
• потужність двигуна 1/1,5кВт
• живлення 400В/50-60/3
• Запобіжний мікровимикач "CE"
• вага пристрою 95 кг
• розміри 762 х 770 х 430 мм
• розміри чаші 400х260мм
• Сертифікат CE
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mecnosud |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Завантаження тесту | 22 кг |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Торгові магазини, Fast-food, Харчова промисловість |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | Мережа 220 В |
| Стан | Нове |
| Тип міксера | Стаціонарний |
- Ціна: 136 999 ₴

