влевовправо

Дитячий триколісний велосипед Bauerkraft X-174
- В наявності
- Код: 13463269545
3 699 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перший велосипед для кожної дитини — це обіцянка найкращих розваг і можливості надзвичайно легко пересуватися. Зручне контурне сидіння, висока стійка спинка, капюшон, що захищає від надмірного сонячного світла, два захисні бар'єри та спеціальне місце для відпочинку ніг, безперечно, є його перевагами. В інтересах безпеки малюка використано направляючу, завдяки якій вихователь має повний контроль над поїздкою і робить наш велосипед обов'язковим першим транспортним засобом для кожної дитини. Додатковою привабливістю є передній кошик, завдяки якому юний водій може взяти з собою в дорогу всі свої найцінніші скарби. Ззаду велосипеда є другий контейнер для інших необхідних речей, а на направляючій є місце для пляшки або чашки з напоєм. Ми дбаємо про те, щоб все необхідне було під рукою
Велосипед чудово підійде для подорожей, шопінгу, а також у дворі чи саду. Це буде ідеальний подарунок для дітей віком від 18 місяців до 25 кг.
Велосипед має функцію повороту сидіння, щоб дитина могла їхати вперед або назад, залежно від уподобань батьків.
Сидіння покрите м'яким чохлом і оснащено ременями безпеки, які не дозволяють дитині зійти з велосипеда без відома батьків.
Колеса виготовлені з міцної гнучкої піни, яка на дотик нагадує гуму, стійка до проколів і не вимагає накачування. Задні колеса додатково оснащені фіксатором, що захищає велосипед від неконтрольованого руху.
Розмір упаковки: 66 х 22 х 32 см
Вага: 9 кг
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Багажний кошик | Спереду і ззаду |
| Дзвінок | Так |
| Ремені безпеки | Так |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Знімні підставки для ніг | Так |
| Основні | |
| Вага | 9 кг |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 см |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 1 року |
- Ціна: 3 699 ₴







