влевовправо

Дитячий триколісний велосипед MalPlay 107834
- В наявності
- Код: 15310004005
3 959 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
✅ Параметри:
Ширина велосипеда: 49 см
Висота з козирком: 102 см
Висота до ручки: 89 см
Висота до керма: 61 см
Висота до сидіння: 32 см
Діаметр колеса: 23 см/ 19 см
Ширина сідла: 24,5 см
Ширина рейлінга: 35 см
Довжина рейлінга: 30 см
Ширина керма: 40 см
Довжина піку: 37,5 см
Висота даху: 25 см
Ширина ручки: 30 см
Нижній контейнер: 30 х 24 х 11 см
Верхній контейнер: 14,5 х 13,5 х 9 см
Вага: 7 кг
Макс. навантаження: 30 кг
✅ Особливості:
Триколісний велосипед - ідеальне рішення для малюка, який тільки починає свою пригоду з велосипедом.
Міцне виготовлення, стійка конструкція, найкращі рішення та зручне положення забезпечують повний комфорт під час водіння.
Велосипед не тільки подарує вашій дитині задоволення та розваги, але й допоможе їй навчитися тримати рівновагу та покращити координацію рухів.
Ідеально підходить для щоденних спільних прогулянок в різних умовах. Велосипед має блокування коліс, тому при необхідності сам нікуди не поїде.
Велосипед росте і змінюється разом з вашою дитиною, тому прослужить вам довгі роки!
Завдяки своїм функціям він також може замінити коляску.
✅ Багато варіантів конфігурації
Завдяки модульній конструкції ви можете розбирати різні частини велосипеда та модифікувати його відповідно до навичок вашої дитини.
Як коляска (велосипед із повним устаткуванням): поручні захищають дитину, капюшон захищає від сонця, вихователь використовує ручку, щоб направляти та керувати велосипедом. Сидіння можна повернути вперед або назад, залежно від уподобань дитини та батьків.
Як навчальний велосипед : після зняття капота та рейок безпеки дитина може навчитися їздити на велосипеді за допомогою дорослого, який керує велосипедом за допомогою задньої ручки.
Як класичний триколісний велосипед : після зняття ручки для батьків, поручнів з кришкою сидіння та даху дитина може використовувати велосипед абсолютно самостійно.
✅ТІЛЬКИ НАЙКРАЩІ РІШЕННЯ
Опис елементів
1. Зручна контурна ручка для дорослого (поворот можливий як зі свого рівня, так і з ручки дитини, розбирається)
2. Сумка для дитячих аксесуарів
3. Бар'єр безпеки з можливістю відкриття (покритий губкою, може бути демонтований)
4. Триточкові ремені безпеки
5. Кнопка повороту сидіння одним натисканням
6. Більший задній кошик
7. Комплект складних підніжок
8. Педалі проти ковзання
9. Широкі посилені колеса з безпечної піни EVA (не дряпають підлогу)
10. Крило для запобігання бруду
11. Менший передній кошик
12. Зручні, неслизькі ручки
13. Клаксон на кермо (знімний)
14. Регульований балдахін з віконцем (3-ступеневе регулювання, знімається)
✅ Повна безпека
Безпека дитини є пріоритетом кожного батьків. Представлений велосипед використовує всі найкращі рішення, щоб повністю це забезпечити.
Ручка, яка дозволяє контролювати поворот і зупинку велосипеда
Шлагбаум з прихованим розчепленням, що запобігає самостійне відчеплення
Захист керма від ударів
Підніжки для безпечного положення
Сигнальна труба
Козирок, який захищає від УФ-променів у сонячні дні.
Продукт абсолютно безпечний для дітей - він відповідає всім стандартам, які вимагаються в ЄС!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milly Mally |
| Вага | 7 кг |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Колір | Зелений |
| Додаткові характеристики | |
| Багажний кошик | Спереду і ззаду |
| Дзвінок | Так |
| Ремені безпеки | Так |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Знімні підставки для ніг | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 см |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 1 року |
- Ціна: 3 959 ₴









