влевовправо

Дитячий триколісний велосипед Qplay Cozy
- В наявності
- Код: 15159424844
5 369 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Триколісний велосипед Qplay Cosy
Затишний велосипед 4 в 1 QPlay росте разом з вашою дитиною від 10 до 72 місяців.
Унікальні знімні та регульовані функції гарантують, що ваша дитина матиме ідеальний велосипед для будь-якого етапу розвитку. QPlay Cosy Trike 4-в-1 перетворюється з плавної їзди, керованої батьками, на незалежний велосипед для самостійних пригод. Коли ваша дитина росте, ви можете замінити підставки для ніг на педалі, регулюючи та знімаючи батьківську ручку та опору для спинки відповідно до потреб вашої дитини . QPlay Cosy 4-in-1 розвивається в 4 етапи, щоб допомогти вашій дитині самостійно крутити педалі.
Етап 1: у віці 10 місяців ваша дитина може безпечно використовувати підставку для ніг у режимі, контрольованому батьками. Ваш малюк захищений завдяки 5-точковому ременю безпеки та підтримці, яку забезпечує м’яке сидіння з високою спинкою.
Етап 2: починаючи з 18 місяців, ваша дитина розвиває впевненість, рівновагу та рухові навички, коли ви продовжуєте штовхати та контролювати велосипед.
Етап 3: у 24 місяці QPlay Cosy 4-in-1 стає велосипедом для балансування, допомагаючи дітям вчитися крутити педалі під наглядом батьків за допомогою овальних елементів керування.
Етап 4: коли ваша дитина буде готова самостійно крутити педалі, приблизно у віці 36 місяців, ви можете легко зняти батьківську ручку та запобіжну планку та прибрати підніжку. Ми перетворюємо QPlay Cosy на звичайний триколісний велосипед із режимом гальм, який сподобається дітям.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКЦІЇ:
Керування за допомогою регульованої телескопічної ручки з ручкою
передня система вільного ходу
П'ятиточкові ремені безпеки з плечовими та промежинними накладками
Знімний тканинний чохол на сидіння
Зручне регульоване сидіння з високою спинкою
Знімна кришка сидіння
Складний капот/дах з УФ-захисного матеріалу, вентильована задня частина
Безшумні колеса EVA
Переднє колесо з піни 9”
7,5-дюймові пінні задні колеса
Високоякісна сталева рама з матовим лаком
Переднє колесо оснащене чохлом для запобігання заплутування ніг
Передня коробка для іграшок
Задня корзина для зберігання
Легко чиститься, знімний захисний бар'єр
Педалі проти ковзання, складна центральна підніжка
Протиковзкі гумові ручки
Заднє гальмо
Рульовий обмежувач
Регулювання ременів
Ковпачок для заміни батьківської ручки після її демонтажу
Вікова категорія 10-36 місяців
Рекомендований зріст дитини 70-110 см
Відповідає суворим вимогам європейських стандартів безпеки
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
РОЗМІРИ ВИРОБУ:
Висота 101 см
Регулювання висоти ручки: 93 - 96 см
Ширина керма: 40,5 см
Висота до керма: 57 см
Висота підніжки 14 см
Висота спинки від сидіння 39 см
Загальна довжина 90 см
Ширина велосипеда: 52 см
Відстань від краю сидіння до педалей: 24 см
Відстань від краю сидіння до керма: 10 см
Висота сидіння від підлоги: 33 см
Максимальне навантаження до 20 кг.
Вага: 7 кг
УПАКОВКА:
Висота: 62 см
Ширина: 28 см
Довжина: 34 см
Вага з упаковкою: 8,4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | QPlay |
| Вага | 7 кг |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Максимальна вага | 20 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Багажний кошик | Спереду і ззаду |
| Дзвінок | Так |
| Ремені безпеки | Так |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Знімні підставки для ніг | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 см |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 1 року |
- Ціна: 5 369 ₴








