влевовправо

Дитячий триколісний велосипед Toyz York TOYZ-0301
- В наявності
- Код: 10869673106
2 740 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
York — ідеальний триколісний велосипед для батьків, які шукають для своєї дитини перший педальний велосипед. Він легкий, компактний і зручний для транспортування. Але найголовнішою його перевагою є розвага для дітей!
Що ви отримуєте, вибираючи для своєї дитини металевий триколісний велосипед York?
вигляд, який спонукає дитину сісти в сідло та крутити педалі з посмішкою на обличчі
невелика вага – триколісний велосипед побудований на легкій металевій рамі і має пінні колеса
багато років чудового задоволення завдяки високоякісним матеріалам і виготовленню
гарантія безпеки - велосипед має всі необхідні європейські сертифікати
чіткі інструкції та легка збірка
Триколісний велосипед York призначений для дітей від 3 до 5 років.
Технічні дані:
Розміри: 77х48х66 см
Вага: 3,9 кг
Обмеження ваги : макс. до 25 кг
Колеса: Передні - піна 27 см / Задні - піна 22 см
Розмір упаковки: 57х39х16 см
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Багажний кошик | Спереду і ззаду |
| Дзвінок | Так |
| Ремені безпеки | Так |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Знімні підставки для ніг | Так |
| Основні | |
| Вага | 3.9 кг |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 см |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 1 року |
- Ціна: 2 740 ₴








