влевовправо

Дитячий триколісний велосипед Trike Fix Lite
- В наявності
- Код: 17236289976
3 650 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Trike Fix Lite — це полегшена версія культового триколісного велосипеда бренду , розроблена з урахуванням максимального комфорту та безпеки дітей. Велосипед оснащений колесами без тиску , які надзвичайно стійкі до проколів і пошкоджень - ідеальні для будь-якої поверхні, від асфальту до кам'янистих доріжок. Регульований купол із сіткою захищає від сонця, а інтуїтивно зрозуміла направляюча полегшує керування. У набір також входять зручні аксесуари, такі як кошик, сумка на направляючій .
Безпека та комфорт для вашого малюка
Велосипед оснащений ременем безпеки, рейками безпеки та відкидними підніжками , які полегшують комфорт подорожі вашої дитини. Завдяки функції «вільне колесо» малюк може крутити педалі, не рухаючи велосипед, у той час як батьки все ще контролюють поїздку. Протиковзкі педалі забезпечують кращу стійкість, а гальма на задніх колесах дозволяють швидко знерухомити велосипед.
Специфікація:
Розраховано на: дітей 1-5 років
Вага велосипеда : ~8 кг
Діаметр коліс : 25 см (передні), 20 см (задні)
Розміри велосипеда : 105 см x 94 см x 52 см
Розмір упаковки : 60 см х 40 см х 29 см
Самостійна збірка велосипеда
Примітка : Велосипед продається без дзвінка.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Багажний кошик | Спереду і ззаду |
| Дзвінок | Так |
| Ремені безпеки | Так |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Знімні підставки для ніг | Так |
| Основні | |
| Вага | 8 кг |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 см |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 1 року |
- Ціна: 3 650 ₴









