влевовправо

Валіза Samsonite Proxis 55 см.
- В наявності
- Код: 126035-1515
22 355 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Proxis - це інноваційна колекція валіз, виготовлена з сучасного матеріалу Roxkin, завдяки якому валізи міцні і водночас легкі. Сам матеріал настільки еластичний, що після деформації повертається до своєї первісної форми. Всі валізи з цієї колекції мають чотири подвійні гумові колеса, що дозволяють повертати валізу на 360 градусів. Подвійна висувна телескопічна рукоятка була подовжена, що полегшує маневрування. Основне відділення закривається на блискавку, що кріпиться на кодовий замок із системою TSA. Додатково розмір салону встановлений USB-порт, а всі розміри мають вбудований ідентифікатор. Є 5 розмірів валіз в 4 колірних варіантах. Колекція Proxis виробляється у Європі.
Код продукту:
126035-6856
Модельний ряд:
Proxis
Матеріал:
Поліпропілен, Roxkin
Вага:
2,2 кг
розміри:
40 х 55 х 20/23 см
Ємність
38/44 л
Замок:
System TSA
Інтер'єр:
нижнє і верхнє відділення з ременями, що застібаються
верхнє та нижнє відділення з відділенням на блискавці
Характеристики:
подвійна стійка
4 подвійних колеса
Якщо Вас цікавить колір якого немає на сайті, зателефонуйте нам. Можливо, ми зможемо привезти його на замовлення. =))
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsonite |
| Замок | TSA кодовий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Ручна поклажа |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 55 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 44 л |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 22 355 ₴







