влевовправо

Мийка високого тиску Kärcher HD 5/15C PLUS 150 bar 2800 W
- В наявності
- Код: 9293441039
52 599 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийка високого тиску Karcher HD 5/15 з роторною насадкою Pro
Професійна мийка високого тиску, яка завдяки своїм невеликим розмірам і вазі ідеально підходить там, де потрібна висока мобільність і гнучкість. Може працювати як у вертикальному , так і в горизонтальному положенні.
Повне обладнання:
ОРИГІНАЛЬНА Ротаційна насадка (Струмінь обертової точки – підвищує ефективність очищення до 10 разів)
Асинхронний двигун з водяним охолодженням
ОРИГІНАЛ. Якісний насос з латуні
ОРИГІНАЛ Розпилювач EASY!Force
ОРИГІНАЛ Шланг високого тиску 10м
ОРИГІНАЛ Розпилювальна трубка, 840 мм
ОРИГІНАЛ Триступенева насадка (0°/25°/40°)
ОРИГІНАЛ 3/4" роз'єм/перехідник для садового шланга
ОРИГІНАЛ Фільтр для води
3x ОРИГІНАЛЬНИЙ захист різьби
2x ОРИГІНАЛЬНЕ транспортне колесо
Тримач шланга високого тиску
Телескопічна ручка
ОРИГІНАЛ посібник користувача
ОРИГІНАЛ Фірмова картонна упаковка
Додатково ви отримаєте
ORIGINAL Піноутворювач (пістолет для піни), зручна насадка з 1-літровим резервуаром для миючого засобу.
Прикріплена щітка для миття - Кріпиться за допомогою затискача до триступеневих форсунок.
Автошампунь Karcher 5л
Пристрій і всі аксесуари у видимому наборі оригінальні і надходять безпосередньо від офіційного дистриб'ютора Karcher.
HD 5/15 C Plus від Karcher
Завдяки невеликим розмірам і вазі пристрій ідеально підходить там, де потрібна висока мобільність і гнучкість . Може працювати як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні .
Специфікація
Живлення (~/В/Гц): 1 / 230 / 50
Продуктивність (л/год): 500
Робочий тиск (бар/МПа): 150 / 15
Максимальний тиск (бар/МПа): 200 / 20
Потужність підключення (кВт): 2,8
Кабель живлення (м): 5
Вага (кг): 25.7
Розміри (Д x Ш x В) (мм): 380 x 360 x 930
Пристрій і всі аксесуари у видимому наборі оригінальні і надходять безпосередньо від офіційного дистриб'ютора Karcher.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальна продуктивність | 500 л/год |
| Максимальний тиск | 150 бар |
| Матеріал корпусу насоса | Латунь |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.7 кг |
| Висота | 584 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 8 м |
| Розташування клавіш управління | пістолет, корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 230 |
- Ціна: 52 599 ₴







