влевовправо

Мийка високого тиску Karcher K 7 WCM Premium Modular 180 bar 3000 W
- В наявності
- Код: 15154921340
25 499 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чому варто обрати мийку високого тиску Karcher K 7 WCM Premium Modular?
Неперевершена продуктивність: Модульна мийка високого тиску Karcher K 7 WCM Premium, оснащена двигуном з водяним охолодженням, ефективно видаляє бруд з різних поверхонь, від терас до транспортних засобів.
Продуктивність і ефективність: високоефективний двигун гарантує ефективне очищення з меншим споживанням енергії.
Універсальність: можливість регулювати тиск струменя дозволяє здійснювати ніжне або інтенсивне очищення, залежно від ваших потреб.
Практичне зберігання: вбудована котушка для шланга полегшує організацію та запобігає заплутуванню шланга.
Зручність у використанні: великі колеса та ергономічний дизайн полегшують транспортування та маневрування пристрою.
Система швидкого підключення: полегшує швидке підключення та від’єднання шланга високого тиску, заощаджуючи час і зусилля.
Модульна мийка високого тиску Karcher K 7 WCM Premium 3000 Вт — це більше, ніж просто інструмент; Ваш надійний партнер у підтримці чистоти на вулиці. Завдяки двигуну з водяним охолодженням він забезпечує вражаючу ефективність у видаленні стійкого бруду з терас, транспортних засобів і садового обладнання. Мийка оснащена вбудованою котушкою для шланга, що полегшує роботу.
Технічні характеристики
Напруга: 230 / 50 В / Гц
Тиск: 20 – макс. 180 / 2 – макс. 18 бар/МПа
Потужність: макс. 600 л/год
Продуктивність по площі: 60 м²/год
Потужність підключення: 3 кВт
Кабель живлення: 5 м
Вага без аксесуарів: 17,7 кг
Вага з упаковкою: 22,4 кг
Розміри (Д x Ш x В): 369 x 394 x 946 мм
СТАНДАРТНЕ ОБЛАДНАННЯ (ЗАВОДСЬКЕ)
Роторна форсунка DB 180 для K 7
Обертова форсунка виробляє обертовий точковий струмінь із високою потужністю видалення бруду та високою поверхневою ефективністю. Насадку не можна використовувати для очищення делікатних поверхонь.
Пістолет G 180 Q Quick Connect
Новий, ще більш зручний і на 13 см довший пістолет G 180 Q із системою Quick Connect для приладів високого тиску Kärcher.
VP 180 Vario Power для K 7
Дозволяє плавно регулювати потік води від низького до високого тиску шляхом обертання форсунки.
Шланг високого тиску довжиною 10м.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Максимальна продуктивність | 600 л/год |
| Максимальний тиск | 180 бар |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.7 кг |
| Висота | 584 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 8 м |
| Розташування клавіш управління | пістолет, корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 230 |
- Ціна: 25 499 ₴








