влевовправо

Мийка високого тиску Karcher HD 6/15 MXA 560l/h
- В наявності
- Код: 15982536978
78 599 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийка високого тиску Karcher HD 6/15 MXA PLUS
Апарат високого тиску середнього класу (M - medium) з автоматичним барабаном для шланга характеризується універсальністю застосування і міцною конструкцією . Машина гарантує легкість маневрування і зручна в транспортуванні.
Каталожний номер: 1.150-943.0
повне обладнання:
Асинхронний двигун з водяним охолодженням
ОРИГІНАЛ. Якісний насос з латуні
ОРИГІНАЛ Розпилювач EASY!Force
ОРИГІНАЛ Шланг високого тиску 15м
ОРИГІНАЛЬНА Розпилювальна трубка, 840 мм
ОРИГІНАЛЬНА потужна насадка
ОРИГІНАЛЬНА Роторна насадка
ОРИГІНАЛЬНИЙ 3/4" роз'єм/перехідник для садового шланга
ОРИГІНАЛ Фільтр для води
ОРИГІНАЛЬНА котушка для шланга
3x ОРИГІНАЛЬНА протектор різьби
2x ОРИГІНАЛЬНЕ транспортне колесо
Автоматичне зниження тиску при вимкненому приладі
Телескопічна ручка
ОРИГІНАЛ Набір посібників користувача
ОРИГІНАЛ Фірмова упаковка
Новий HD середнього класу – Allrounder. Компактний, міцний і довговічний. Функція автоматичного зниження тиску та просте, легке керування є ідеальним рішенням для чищення в автомобільній промисловості, автомийці, промисловості, транспорті чи будівництві.
Специфікація
Торгова марка: Karcher
Модель: HD 6/15 MXA Plus
Тип двигуна: асинхронний
Тип насоса: латунь нового покоління
Живлення (~/В/Гц): 1 / 230 / 50
Продуктивність (л/год): 560
Робочий тиск (бар/МПа): 150 / 15
Максимальний тиск (бар/МПа): 225 / 22,5
Максимальна температура: до 60°
Потужність підключення (кВт): 3.1
Кабель живлення (м): 5
Розпилювальна трубка: 840 мм
Тип шланга: армована гума
Тип роз'ємів: латунь
Вага (кг): 39
Розміри (Д x Ш x В) (мм): 400 x 455 x 966
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальна продуктивність | 560 л/год |
| Максимальний тиск | 150 бар |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.7 кг |
| Висота | 584 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 8 м |
| Розташування клавіш управління | пістолет, корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 230 |
- Ціна: 78 599 ₴








