влевовправо

Мийка високого тиску Karcher K5 Power Control Flex Stairs 145bar 500l/h
- В наявності
- Код: 17146753103
19 290 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийка високого тиску K 5 Power Control Flex Stairs
Інноваційна лінійка пристроїв високого тиску Power Control, оснащених пістолетом, який полегшує регулювання тиску відповідно до типу поверхні, що очищається.
⏺️ Технічні характеристики
Напруга (В/Гц): 230 / 50
Тиск (бар/МПа): 20 - макс. 145 / 2 - макс. 14.5
Продуктивність (л/год): макс. 500
Площа продуктивності (м²/год): 40
Температура води на вході (°C): макс. 40
Потужність підключення (кВт): 2.1
Кабель живлення (м): 5
Колір: жовтий
Вага без аксесуарів (кг): 12,2
Вага з упаковкою (кг): 17,4
Розміри (Д x Ш x В) (мм): 405 x 306 x 584
Повне обладнання:
ОРИГІНАЛЬНИЙ Двигун з водяним охолодженням
ОРИГІНАЛЬНА Алюмінієва головка насоса
ОРИГІНАЛ G 160 Q Пістолет високого тиску Quick Connect Power Control
ОРИГІНАЛ Vario Power Lance
ORIGINAL MIDDLE VERPACKT роторна насадка
ORIGINAL PS 30 щітка для чищення сходів
ОРИГІНАЛ Ланс подовжувач
ОРИГІНАЛ Шланг високого тиску довжиною 10 метрів
ORIGINAL 3/4 роз'єм - перехідник для садового шланга
ОРИГІНАЛ Фільтр для води (вбудований)
Телескопічна ручка для керування приладом
Тримач для аксесуарів для мийки
Гнучка сітка для додаткового обладнання
Кабель живлення пристрою
Система подачі хімікатів Plug 'n' Clean
Набір інструкцій з експлуатації мийної машини K 5 Power Control Flex Stairs
ОРИГІНАЛЬНА картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальна продуктивність | 500 л/год |
| Максимальний тиск | 145 бар |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.7 кг |
| Висота | 584 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 8 м |
| Розташування клавіш управління | пістолет, корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 230 |
- Ціна: 19 290 ₴




