Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SAMANTA 8
Потужність лампи: 40 Вт
Кількість ламп: 8 шт.
Лампочки: E14
Довжина: 60 см
Ширина: 60 см
Висота: 88 см
білий
Серія ламп у формі тримача для свічок.
Поєднання класики та сучасності.
Дизайн лампи коричневий або білий із золотими потертостями.
Регулювання висоти.
Набір не містить лампочок.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 88 см |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 60 см |
| Основні атрибути | |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | E14 |
- Ціна: 6 113 ₴










