влевовправо

Вуличний настінний світильник SUMA NELLY
- В наявності
- Код: 9314946961
3 888 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SUMA NELLY вуличний настінний світильник
91012C BL
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
МАТЕРІАЛ литий під тиском алюміній, білий полікарбонат
КОЛІР чорний, білий
РОЗМІРИ Висота: 12,4 см; Ширина: 42 см; Глибина: 13 см
СКЛАДНИК СВЕТА 2xE27 60W
ПІТАНІЯ 230 В
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Лампочки до комплекту не входять
Світильник стійкий до погодних умов
Ступінь захисту IP 44
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 12.4 см |
| Довжина | 13 см |
| Ширина | 42 см |
| Основні | |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорно-біла |
- Ціна: 3 888 ₴



