влевовправо

Вуличний настінний світильник Retro Kwarratowe K 3012/1/BD KW Suma
- В наявності
- Код: 13076691074
8 953 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Su-Ma є польським виробником світильників для зовнішнього освітлення, зокрема садових світильників. Уся продукція має сертифікати відповідності відповідним європейським стандартам. Вироби з алюмінієвого сплаву покриті високоякісними захисними та декоративними покриттями (поліефірними порошковими фарбами), що робить їх надзвичайно стійкими до погодних умов.
Бра настінне Retro Kwaadratowe K 3012/1 / BD KW Sum
Код товару: K 3012/1/BD KW
Тип різі: E27
Кількість світлових точок: 1
Максимальна потужність колби [Вт]: 100
Цвет: чорний
Висота: 68
Джерело живлення [В]: 230
Тип джерела живлення: мережа
Ступінь захисту: 43
Глибина: 45
Ширина: 32
Матеріал: корпус — литий алюміній — скло
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 68 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
- Ціна: 8 953 ₴

