влевовправо

Вуличний настінний світильник Kule classic K 3012/1/K 300 P Suma
- В наявності
- Код: 12297070805
5 292 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Su-Ma є польським виробником світильників для зовнішнього освітлення, зокрема садових світильників. Уся продукція має сертифікати відповідності відповідним європейським стандартам. Вироби з алюмінієвого сплаву покриті високоякісними захисними та декоративними покриттями (поліефірними порошковими фарбами), що робить їх надзвичайно стійкими до погодних умов.
Настінний світильник Kule classic K 3012/1 / K 300 P Total
Код товару: K 3012/1 / K 300 P
Тип різі: E27
Кількість світлових точок: 1
Максимальна потужність колби [Вт]: 100
Цвет: чорний
Висота: 45
Джерело живлення [В]: 230
Тип джерела живлення: мережа
Ступінь захисту: 43
Глибина: 45
Ширина: 30
Матеріал: корпус — литий алюмінієвий абажур — акрилове скло (ПММА)
Розсіювач: G 300 OP — білий або G 300 FU — прозорий і димчастий
Абажур діаметром 30 см білого або прозоро-димчастого кольору.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 45 см |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 30 см |
| Основні | |
| Напруга | 230 В |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 43 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 5 292 ₴


