влевовправо

Вуличний настінний світильник Nelly 91012C AL Suma
- В наявності
- Код: 10410080053
3 888 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Su-Ma є польським виробником світильників для зовнішнього освітлення, зокрема садових світильників. Уся продукція має сертифікати відповідності відповідним європейським стандартам. Вироби з алюмінієвого сплаву покриті високоякісними захисними та декоративними покриттями (поліефірними порошковими фарбами), що робить їх надзвичайно стійкими до погодних умов.
Настінний світильник Nelly 91012C AL Total
Код товару: 91012C AL
Тип різі: E27
Кількість світлових точок: 2
Максимальна потужність колби [Вт]: 60
Цвет: сріблястий
Висота: 12
Джерело живлення [В]: 230
Тип джерела живлення: мережа
Ступінь захисту: 54
Глибина: 11
Ширина: 42
Матеріал: корпус — литий алюмінієвий абажур — полікарбонат
Тінь: білий
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 12 см |
| Довжина | 11 см |
| Ширина | 42 см |
| Основні | |
| Напруга | 230 В |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Срібло |
- Ціна: 3 888 ₴


