влевовправо

Вулична лампа Philips Capricorn
- В наявності
- Код: 11976143443
5 130 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підлоговий світильник Philips Capricorn Philips
Світлодіодний підлоговий світильник Philips Capricorn ідеально підходить для освітлення доріжки, дороги або тераси. Антрацитовий або сірий колір і округлі форми мають дуже елегантний і стильний вигляд. Лампа Philips Capricorn енергоефективна та випромінює яскраве світло теплого білого кольору. Вона адаптована до зовнішніх умов, що змінюються. Виготовлена з алюмінію, не схильна до корозії та стійка до погодних умов.
Що ви маєте знати про лампу Philips Capricorn?
Вона має вбудоване 6W світлодіодне джерело світла
Має стильний і елегантний дизайн
Доступна у 2 кольорах
Висока атмосферостійкість — IP44
Марка: Philips
Цвет: антрацит; сірий
Форма: різні
Матеріал: алюміній
Висота: 77
Ширина: 19,1
Довжина/ Глибина: 10,1
Луковиці: 1 х 6,5
Мережева напруга: 220-240 В
Світлий колір: 2700
Світловий потік: 600
Середнє життя: 24,200 год
Клас енергоспоживання: A ++ - A
Кількість лампочок: 1
Ra: ≥80
Клас ущільнення: IP44
Покриття: матове
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 77 см |
| Довжина | 10.1 см |
| Ширина | 19.1 см |
- Ціна: 5 130 ₴





