влевовправо

Вулична лампа Philips COCKATOO 41 см.
- В наявності
- Код: 10643693901
2 375 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
COCKATOO Philips Вуличний світлодіодний світильник
Світлодіодний світильник Philips COCKATOO — це поєднання цікавого дизайну та функціональності. Він характеризується надзвичайно міцною структурою з неіржавкої сталі, яка забезпечує використання впродовж багатьох років. Він не боїться поганих погодних умов, як-от дощ або висока вологість. Лампа Cocatoo має встановлену лампочку потужністю 9 Вт, яка дає яскравий світло в теплих тонах. Прекрасно працює в будь-якому місці в саду, а також на терасі. Її зріст 79 см.
Відмітні риси садової лампи Cockatoo :
Привабливий дизайн
Срібний відтінок
Матеріали найкращої якості
Атмосферостійкість
Марка: Philips
Цвет: сріблястий
Форма: різні
Матеріал: неіржавка сталь
Висота: 41
Ширина: 15
Довжина/ Глибина: 19,2
Луковиці: 1 х 9
Мережева напруга: 220-240 В
Світлий колір: 2700
Світловий потік: 1 х 800
Клас енергоспоживання: A ++ - A
Кількість лампочок: 1
Клас ущільнення: IP44
Покриття: матове
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 41 см |
| Довжина | 19.2 см |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 2 375 ₴





