влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
польський продукт
Доступні 4 кольори абажурів і 2 форми
Доступні 6 кольорів ніжок
Великий абажур діаметром 40 см.
Лампа продається без лампочки.
Хороша ціна
Параметри продукту:
Модель: ALIS L
Тип лампи: Е-27 - звичайна, енергозберігаюча, світлодіодна
Потужність: 1 х 60 Вт
Матеріал: дерево
Розміри абажура: Діаметр 40 см, висота 25 см.
Загальна висота: ок. 137 см
Відстань між ніжками: 38 см
Довжина кабелю: 3 м
Ніжки виготовлені з масиву без сучків, пофарбованого і покритого лаком, в декількох кольорах на вибір.
Абажур складається з двох шарів:
- внутрішній шар - забезпечення жорсткості
- зовнішній шар з матеріалу виконує декоративну функцію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alis |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15700 мм |
| Довжина | 4000 мм |
| Ширина | 4000 мм |
- Ціна: 4 212 ₴









