Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
Розміри: ширина світильника 46 см, висота 160 см.
Електроживлення: ~ 240 В / 50 Гц
Лампа: E-27, 1 × 60 Вт (лампи в комплект не входять)
Розсіювач: абажур чорний, всередині білий
Матеріал: дерево
Колір цоколя лампи: ВЕНГЕ ТЕМНИЙ
Виробник: ПОЛЬЩА
Торшер виготовлений з деревини бука. Полка для ламп - дуже практичне і функціональне рішення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15700 мм |
| Довжина | 4000 мм |
| Ширина | 4000 мм |
- Ціна: 5 450 ₴

