влевовправо

Торшер Tadex Silver LSN1 / 350-0201 E27
- В наявності
- Код: 10451074897
3 650 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики
____________________________________
матеріал конструкції: метал з порошковим покриттям
матеріал абажура: зовні тканина, всередині сріблястий ПВХ
габаритні розміри світильника:
висота: 144 см
ширина: 35 см
розміри абажура:
висота: 20 см
діаметр: 35 см
регулювання кута освітлення: немає
регулювання по висоті: немає
живлення: ~ 230 [В] / без трансформатора, 1 електричний ланцюг
джерело світла: 1x E-27
підтвердження покупки: рахунок / квитанція
в комплект не входять лампочки і дюбелі для збірки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15700 мм |
| Довжина | 4000 мм |
| Ширина | 4000 мм |
- Ціна: 3 650 ₴




