влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торшер LEGNO 1 натуральне дерево SL.0523
--------------------------
Технічні дані:
Джерело світла: E27, 1 x макс. 60 Вт, 220В
Лампочка в комплекті: немає
Клас герметичності: IP20
Розміри: 35 x 35 x 100 см.
Колір: дерево / білий
Матеріал: дерево / ПВХ
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15700 мм |
| Довжина | 4000 мм |
| Ширина | 4000 мм |
- Ціна: 5 022 ₴


