влевовправо

Люстра 5 плафонов CRYSTALS PATINA
- В наявності
- Код: 8325181565
4 730 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Максимальна висота (ДОВЖИНА): 65 СМ
ЛАМПУ можна вкоротити
МІНІМАЛЬНА ВИСОТА (ДОВЖИНА): 44 СМ
ШИРИНА: 50 СМ
ДЖЕРЕЛО СВІТЛА: 5 X макс.60 ВАТ
МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ (60 ВАТ) ТРАДИЦІЙНІ лампочки, СВІТОДІОДНІ ЛАМПОЧКИ МОЖУТЬ ВИКОРИСТОВУВАТИ САМІ ПОТУЖНІ З ДОСТУПНИХ НА РИНКУ
ТИП РІЗЬБИ: E-27 (ВЕЛИКА РІЗЬБА)
МАТЕРІАЛ: МЕТАЛ, СКЛО
КРІПЛЕННЯ: ГАЧОК
ШИРИНА МОНТАЖНОЇ КОРОБКИ: 11 СМ
КОЛІР: Патина (СТАРЕ ЗОЛОТО)
Розсіювач: СКЛЯНИЙ КРИСТАЛ У ФОРМІ КУЛІ
ТІНЬ (Діаметр в широкому МІСЦІ): ШИРИНА 12 СМ, ВИСОТА: 12 СМ
ОСВІТЛЕННЯ: 3 + 2 АБО ВСІ ТОЧКИ ОСВІТЛЕННЯ одночасно
ВИРОБНИК РЕКОМЕНДУЄ ВИКОРИСТОВУВАТИ СВІТОДІОДНІ ЛАМПИ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал, сталь |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Прозорий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 212 мм |
- Ціна: 4 730 ₴



