влевовправо

Люстра Eurostar Modern 8 8xE14 60W
- В наявності
- Код: 8687506264
6 047 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип лампи: підвісний світильник
Джерело світла: змінна лампочка
Діаметр: 39 см
Мінімальна висота: 50 см
Макс висота: 86 см
Кількість ламп: 8 шт.
Ступінь захисту від пилу і вологи: IP20
Нитка: E14
Армуючий матеріал: метал
Колір оправи: хром
Декоративний матеріал: кришталь
Колір кристала: прозорий
електричні параметри
Частота мережі: 50 Гц
Напруга: 230 В
Максимальна потужність лампи: 40 Вт
експлуатаційні характеристики
Діапазон робочих температур: від -10 до +40 ° C
Термін служби: 8 років
Гарантійний термін: 24 міс.
Ступінь захисту від ураження електричним струмом: 1
Індивідуальна упаковка
Кількість: 1 шт.
Вага: 2,5 кг.
Розміри коробки: 43 x 43 x 24 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал, сталь |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 86 см |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 6 047 ₴


