Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПОДВЕСНОЙ СВЕТИЛЬНИК PALMIRA LED
5770 від RABALUX
Артикульний номер Rabalux - 5770
Ім'я - PALMIRA
Стиль - Модерн
Характеристики світильника - світлодіод, в комплекті не замінюється
Потужність - 38Вт
Номінальний світловий потік - 2500Лм
Колір світла - 3000К теплий білий
Клас захисту IP - IP20
Діаметр - 560мм
Відстань від стелі - 1500мм.
Колір - Сріблястий (Хром)
Матеріал каркаса - метал
Матеріал абажура - пластик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Кількість джерел світла | 12 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 38 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 53 см |
| Довжина | 53 см |
| Ширина | 53 см |
- Ціна: 14 526 ₴



