влевовправо

Люстра Eurostar Emporio 1 E14 40W
- В наявності
- Код: 10759038562
4 860 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело світла: E14
Діаметр: 24 см
Максимальна висота: 90 см
Висота без ланцюга: 22
Кількість лампочок: 1 шт.
Ступінь захисту від пилу і вологи: IP20
Армуючий матеріал: метал
Колір оправи: золото
електричні параметри
Частота мережі: 50 Гц
Напруга: 230 В
Максимальна потужність лампи: 60 Вт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | сталь, Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 86 см |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 4 860 ₴




