влевовправо

Камін електричний MAJESTIC AV-WM36MAJ 91.5 см
- В наявності
- Код: 7624969181
27 960 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Камін Majestic - це перш за все:
2 рівня нагрівання
датчик відкритого вогню
цифровий термостат
дистанційне керування
панель управління
3 полум`я: колоди, кристали, камені
4 рівня яскравості полум'я
використовувати в будь-який час року
вражаюче лобове скло
Розміри каміна:
Ширина: 91,5 см // Висота: 54,4 см // Глибина: 14 см
В комплекті:
камін,
пульт дистанційного управління
монтажні аксесуари,
керівництво по експлуатації та монтажу,
полістирольні профілі, що захищають камін від пошкоджень.
Полум'я (відображається на світлодіодному екрані):
3 кольори
4 рівня яскравості
Осередок (3 види на вибір в наборі):
колоди
кристали
камені
10 кольорів підсвічування печі
5 рівнів яскравості топки
переваги:
Енергозберігаюча світлодіодна технологія (споживання енергії всього 12 Вт).
2 рівня потужності нагріву: низька 750 Вт / висока 1500 Вт.
Захист від перегріву.
Датчик відкритого вікна, який вимикає камін при різкому падінні температури.
| Основні | |
|---|---|
| Вид пального | Електрика |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Розташування каміна | Будь-яке |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 54.4 мм |
| Глибина | 14 мм |
| Ширина | 91.5 мм |
- Ціна: 27 960 ₴







