влевовправо

Камін електричний Ferretti Matrix 2000 Вт
- В наявності
- Код: 10046802277
28 079 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Камін має гарний світловий ефект палаючої світлодіодної деревини. Крім того, у нього є можливість вибрати одну з двох потужностей нагріву 1000 Вт або 2000 Вт. Ефект полум'я в каміні можна використовувати окремо без обігріву, що дозволяє створити в приміщенні неповторну атмосферу. Камін також має регулювання яскравості полум'я.
Камін обладнаний терморегулятором і захистом від перегріву, що забезпечує комфорт і безпеку використання.
Камін також має зовнішнє світлодіодне освітлення 7 різних кольорів на вибір.
Технічні дані:
Модель: MATRIX
Максимальна потужність нагріву 2000 Вт
Дві потужності нагріву 1000 Вт або 2000 Вт
Ефект горіння дров
Захист від перегріву
Незалежна функція регулювання інтенсивності світла
термостат
вбудований вентилятор
З електронним дисплеєм температури і таймером (зникає через 15 секунд після налаштування)
Багатофункціональний пульт дистанційного керування
7 різних кольорів світлодіодного підсвічування
Розміри: 90 x 87 x 32 см
Вага: 40 кг.
Номінальна напруга: 230 В змінного струму 50 Гц
Оздоблення: метал + МДФ
Запалення вставки пакет ESense LED
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferretti |
| Країна виробник | Польща |
| Вид пального | Електрика |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Облицювальний матеріал каміна | Дерево |
| Площа обігріву | 40 кв.м |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 87 мм |
| Глибина | 32 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 28 079 ₴






