влевовправо

Камін електричний AFLAMO AV-WM107UNI LED UNIQUE 107
- В наявності
- Код: 11804569333
51 073 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Камін відрізняється в першу чергу ідеальної обробкою. Використовуваний світлодіодний екран дуже добре імітує появу справжнього вогню в класичних камінах. Для посилення ефекту спереду було використано скло. Тристороннє вогнище вражає . Тонкі рами дозволяють насолоджуватися більшою площею вогнища.
Цілих 3 варіанти розташування:
на стіні,
частково забудований,
повністю забудований.
Проста і швидка збірка:
Встановіть тримач.
Повісьте пристрій.
Унікальний камін - це перш за все:
2 рівня нагрівання
виявлення відкритого вікна
цифровий термостат
панель управління
управління через додаток AFLAMO на телефоні або пульті ДУ
2 полум`я: колоди, кристали
6 яскравих кольорів полум'я
3 швидкості полум'я
10 кольорів підсвічування печі
використовувати в будь-який час року
вражаюче лобове скло
Розміри каміна:
Ширина: 107 см // Висота: 43 см // Глибина: 20 см
В комплекті:
камін
дистанційне керування
монтажні аксесуари
керівництво по експлуатації та монтажу
полістирольні профілі, що захищають камін від пошкоджень
переваги:
Енергозберігаюча світлодіодна технологія
2 рівня потужності нагріву
Захист від перегріву.
Датчик відкритого вікна, що відключає камін при різкому падінні температури
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aflamo |
| Країна виробник | Польща |
| Вид пального | Електрика |
| Матеріал топки | Скло |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Облицювальний матеріал каміна | метал |
| Розташування каміна | Вбудоване |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 43 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Ширина | 107 мм |
- Ціна: 51 073 ₴







