влевовправо

Камін електричний Aflamo Cortez AV-FS22COR 1500 Вт
- В наявності
- Код: 9158753892
12 798 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КАМИН AFLAMO CORTEZ
Економічний у декоративних елементах, мінімалістичний, але чудовий. Його дизайн виконаний в стилі кантрі. Aflamo Cortez піч ця пропозиція для користувачів скандинавських і промислових інтер'єрів. Ширина всього 56 см дозволить знайти йому місце в будь-якому просторі. Окремо стоячий камін з чорним кожухом буде поза часом, навіть якщо ми додамо нашому інтер'єру нове оформлення.
Aflamo Cortez, крім декоративної функції, забезпечує обігрів. Є два рівня потужності нагріву: 750 Вт і 1500 Вт. Виробник з метою нашої безпеки обладнав камін захистом від перегріву. Управління стало можливим за допомогою кнопок, розташованих в корпусі.
Топка, що складається з полін, освітить інтер'єр сяйвом помаранчевого вогню. Полум'я не залежить від нагрівання, тому красою каміна ми зможемо милуватися не тільки в холодні дні.
Габаритні розміри:
Ширина: 56 см,
Висота: 52 см,
Глибина: 22 см.
Ефект полум'я:
Енергозберігаюча світлодіодна технологія,
Ефект полум'я- Помаранчевий,
В осередку поліна,
Полум'я не залежить від функції нагріву.
Управління кнопками на каміні:
Включення / вимикання каміна,
Включення / вимикання обігріву,
Вибір рівня потужності нагріву.
обігрів:
2 рівня потужності нагріву: 750 Вт / 1500 Вт,
Захист від перегріву.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aflamo |
| Країна виробник | Польща |
| Вид пального | Електрика |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Облицювальний матеріал каміна | метал |
| Площа обігріву | 20 кв.м |
| Розташування каміна | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Кантрі |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 52 мм |
| Глибина | 22 мм |
| Ширина | 56 мм |
- Ціна: 12 798 ₴

